loading...
خلاصه کتاب افسانه کاریزما

خلاصه کتاب افسانه کاریزما

با مطالعه این کتاب 50 امتیاز به دست آورید
با ارسال نظر در پایین این کتاب 5 امتیاز به دست آورید

معرفی کتاب افسانه کاریزما

اگر همیشه در این فکر بوده اید که برخی افراد چگونه بدون هیچ تلاشی میتوانند جذاب و دوست داشتنی باشند، باید بگوییم کتاب افسانه کاریزما، پاسخ سوال شماست و میتواند با ارائه راهکار هایی کاربردی و موثر بذر ویژگیهای کاریزماتیک را در شما بکارد.

 

برخی تصور می کنند کاریزماتیک بودن یک ویژگی ذاتی است اما اولیویا فاکس کابان، نویسنده کتاب افسانه کاریزما، با کتاب گیرای خود به خوبی به ما نشان می دهد که کاریزماتیک بودن یک موهبت عجیب نیست و می توان با آموختن برخی روش های ویژه به فردی کاریزماتیک تبدیل شد.

 

اولین ملاقات ها، مهمترین ملاقات ها هستند و نویسنده نیز اهمیت این موضوع را به خوبی درک کرده و خاطر نشان می کند که زبان بدن شما در اولین ملاقات می تواند تصویری که از خود در ذهن دیگران به جای می گذارید را به طرز عجیبی جذاب، محبوب و کاریزماتیک کند.

 

در کتاب افسانه کاریزما تکنیک های بسیاری برای تبدیل شدن به یک فرد کاریزماتیک ارائه شده و یکی از آن ها، هنر خوب گوش دادن است. تصور کنید شما در حال صحبت هستید و فرد مقابل اصلا به حرف های شما گوش نمیدهد، در این صورت محال است شما او را فردی کاریزماتیک بدانید، بنابراین توصیه کتاب به شما این است که یک شنونده فعال باشید.

 

یکی از پیشنهادات طلایی کتاب افسانه کاریزما برای کاریزماتیک بودن این است که در عین حفظ جدیت و قدرت، مهربانی و فروتنی را از یاد نبریم زیرا با کلید مهربانی میتوان قفل هر قلبی را گشود.

 

کتاب افسانه کاریزما یک راهنمای جامع برای تمام کسانی است که قصد دارند به فردی کاریزماتیک و بانفوذ تبدیل شوند، اگر شما هم دوست دارید رازهای کاریزما را بدانید اما وقت کافی برای مطالعه نسخه کامل این کتاب جالب را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم خلاصه این کتاب را از دست ندهید.

 

منتخب مهارت های اجتماعی
مشاهده همه
نظرات خوانندگان

امتیاز کتاب: 0.00 امتیاز

ثبت نظر